ГОТОВНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО РОБОТИ В НОВОМУ 2019/2020 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Менше  місяця залишається до початку нового навчального року. Питанню підготовки установ і закладів освіти області до роботи в новому 2019/2020 навчальному році була присвячена нарада, яка відбулася під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко за участі начальника відділу освіти і культури райдержадміністрації Олени Лук'янчук, головного спеціаліста відділу Світлани Герман, директора комунальної установи «Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів» Вільнянської районної ради Лариси Ганової та директора комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Вільнянської районної ради Анни Питайло.

− Освоєння коштів державної субвенції на закупівлю сучасних меблів, дидактичних матеріалів, комп’ютерного обладнання та відповідного мультимедійного контенту для початкових класів Нової української школи до початку занять - першочергове завдання. Наразі  важливо розуміти, чи всі заклади освіти встигають закупити обладнання і чи діти підуть у готові класи, − наголосила Оксана Степаненко.

За інформацією відділу освіти і культури райдержадміністрації, на закупівлю дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання та відповідного мультимедійного контенту  для початкових класів Нової української школи Вільнянському району були виділені кошти на загальну суму 1 074 398,00 гривень.

На засадах співфінансування з районного бюджету виділено кошти  в сумі 120 000,00 гривень.

На сьогодні закладами освіти освоєно кошти на закупівлю  комп’ютерного обладнання та відповідного мультимедійного контенту  на загальну суму 471 974,00 гривень.

Освоюються кошти на закупівлю сучасних меблів. Із запланованих 346 374,00 гривень вже витрачено 281 863,00 гривень, що становить 81% від запланованого.

Заклади почали закупівлю  дидактичних матеріалів, на придбання яких, кошти загальною сумою 255 519,00 гривень заплановано на серпень – вересень місяць.

Проте,  це не зашкодить навчальному процесу і 2 вересня всі заклади освіти будуть готові приймати учнів.

Відділ освіти і культури райдержадміністрації