НАРАДА У ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА

12 серпня 2019 року голова райдержадміністрації Дмитро Іванов провів  нараду щодо ситуації, яка склалася навколо будівництва приміщення для надання ритуальних послуг на в’їзді в с. Михайлівка.

У нараді взяли участь представники правоохоронних структур району, керівництво Михайлівської ОТГ, представники Михайлівської громади та Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.

Напередодні, 11 серпня 2019 року, мешканцями Михайлівської сільської ради  було обмежено рух автотранспорту на трасі Сімферополь-Харків біля с. Михайлівка. Приводом стала незаконність, на думку представників громади,   будівництва та небажання мешканцями села бачити на в’їзді в населений пункт приміщення з вивіскою «Ритуальні послуги», договору оренди землі між сільською радою та забудовником; фальсифікація документів, наданих нотаріусу для оформлення договору купівлі-продажу об’єкта нерухомості.

На нараді працівниками прокуратури надано роз’яснення щодо законності дії договору оренди земельної ділянки, на якій знаходиться об’єкт; необхідність надання громадою, для оскарження в судовому порядку, документів які підтверджують фальсифікацію та некоректність укладеного договору купівлі-продажу об’єкта нерухомості.

Як підсумок, голова райдержадміністрації Дмитро Іванов зазначив, що для обмеження руху автотранспорту не було жодних підстав. Керівництву Михайлівської ОТГ необхідно було йти на діалог з громадою, обговорити всі переваги і недоліки, шукати компроміс. Чого не було зроблено.

Голова райдержадміністрації Дмитро Іванов запропонував представникам громади (опонентам) протягом двох тижнів надати перелік претензій щодо дій Михайлівської сільської ради, забудовника, та шляхи вирішення проблемних питань з метою опрацювання їх фахівцями райдержадміністрації та організації підготовки наступної наради з порушеного питання.

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації