КОМАНДА З ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ - У ТРІЙЦІ ПЕРЕМОЖЦІВ ЗМАГАНЬ ЗА ЗВАННЯ КРАЩОГО СПОРТИВНОГО СЕЛА УКРАЇНИ

У місті Зеленодольськ Апостолівського району Дніпропетровської області відбулися перші регіональні змагання Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» серед збірних команд сільських і селищних рад за звання «Краще спортивне село України».

У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів із Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.

Переможці та призери визначалися за підсумками п’яти кращих результатів з семи видів спорту: волейболу, перетягування каната, міні-футболу, гирьового спорту, тенісу настільного, шахів та шашок.

Як розповіли в Управлінні молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Запорізьку область гідно представила збірна команда Михайлівської сільської ради Вільнянського району, яка виборола третє місце в загальнокомандному заліку.

Запорізькі спортсмени посіли призові місця в шести видах спорту:

• волейбол – 3 місце;
  • перетягування каната – 3 місце;
  • шахи – 3 місце;
  • шашки – 3 місце,;
  • настільний теніс – 2 місце;
  • гирьовий спорт – 4 місце.

Організація поїздки та забезпечення участі команди відбулося за сприяння Михайлівської сільської ради та програмних коштів Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА