«ЄДИНА КРАЇНА – РІДНА УКРАЇНА»

Історичного дня, 24 серпня 1991 року, Україна стала самостійною, стала творцем власної долі. З того часу перед світом постала держава з давньою історією, унікальною духовною культурою, працьовитим миролюбним народом.

Досвід, набутий за роки незалежності, підтверджує, що держава впевнено утверджується на міжнародній арені, наполегливо здійснює свій курс до Європейського Союзу.

Шановні жителі міста Вільнянськ та гості нашого міста! Запрошуємо Вас разом відзначити 28-річницю незалежності України:

23 серпня 2019 року:

7-00 - Ярмарок сільськогосподарської продукції та виробів підприємств міста до 28-ї річниці незалежності України (площа «Фестивальна»;

9-00 - урочиста церемонія підняття Державного Прапору України «Державний прапор України – це символ віри і добра»
(біля будівлі Вільнянської районної ради).

24 серпня 2019 року на площі Фестивальній міста Вільнянськ Ви зможете прийняти участь в багатьох цікавих заходах:

- Парад вишиванок «Вишиванка – поема життя, закодована вічність в узорах» (початок руху о 15-30 від магазину «Економ продукти»,                 вул. Соборна);

- Конкурс на кращий український костюм «Феєрія кольорів України»;

- 16-00 - Святковий концерт колективів художньої самодіяльності міста та району;

- Малюнок на асфальті «Україна очима дітей»;

- Ігрова програма для дітей «Яскраві кольори дитинства»;

- Вечір відпочинку для населення.

Протягом свята буде працювати «Містечко майстрів».

Ласкаво просимо!

Відділ освіти і культури райдержадміністрації