ТРИВАЄ ОПРАЦЮВАННЯ СТРАТЕГІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ДО 2027 РОКУ

В облдержадміністрації відбулося чергове засідання тематичної робочої підгрупи Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури з розробки проєкту Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року та плану заходів на 2021-2023 роки з її реалізації.

Як повідомила директор Департаменту Марина Барановська, в рамках розробки проєкту Стратегії регіонального розвитку Запорізької області до 2027 року та Плану заходів на 2021-2023 роки з її реалізації визначено проєкт структури можливих стратегічних цілей.

Так, стратегічними пріоритетами Запорізької області визначено такі цілі:

1. Розвиток людського капіталу та підвищення якості життя населення;
  2. Конкурентоспроможна економіка регіону у національному та глобальному просторі;
  3. Гармонійний просторовий розвиток;
  4. Екологічна безпека та ресурсоефективне чисте виробництво.

У рамках стратегічної цілі «Конкурентоспроможна економіка регіону у національному та глобальному просторі» до компетенції тематичної підгрупи відносяться такі операційні цілі як індустріально-технологічний розвиток економіки на інноваційних засадах та модернізація транспортно-логістичної інфраструктури в умовах зовнішніх викликів.

Більш пріоритетним напрямком, який може сформувати основу для розвитку Запорізького регіону на засадах смарт-спеціалізації, присутні визначили модернізацію транспортно-логістичної інфраструктури в умовах зовнішніх викликів шляхом нарощення потенціалу летовищ та портів. Напрям містить розвиток авіації  (малої, цивільної, оборонної); а також розвиток річкового судноплавства.

Учасники засідання тематичної робочої підгрупи Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації обрані стратегічні операційні цілі погодили в цілому.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю