ПЕРЕВІРКА ГОТОВНОСТІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ ДО НОВОГО 2019/2020 НАВЧАЛЬНОГО РОК

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 08.08.2019 № 282 «Про утворення комісії по перевірці стану готовності закладів дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти до нового 2019/2020 навчального року» утворено комісію, до складу якої було залучено представників Вільнянської районної ради, відділу освіти і культури райдержадміністрації, районної організації Профспілки працівників освіти і науки, Вільнянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області, Вільнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області, фахівців  комунальної установи «Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів» Вільнянської районної ради.

У терміни 15, 16, 19, 20 серпня 2019 року комісією здійснено перевірку стану готовності  закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти до нового 2019/2020 навчального року. Перевірено 6 закладів дошкільної освіти, 18 закладів загальної середньої освіти, в тому числі і вечірні класи при виправних установах № 20, № 55, № 101 та 1 заклад позашкільної освіти.

За результатами перевірки встановлено, що заклади дошкільної освіти, загальної середньої освіти та позашкільної освіти в основному готові до початку нового 2019/2020  навчального року.

Заклади, які отримали зауваженні у ході перевірки, мають час усунути їх до початку нового 2019/2020 навчального року.

Результати перевірки стану готовності закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти до нового 2019/2020 навчального року буде  розглянуто на засіданні колегії відділу освіти і культури райдержадміністрації 29 серпня 2019 року.

Відділ освіти і культури райдержадміністрації