ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Шановні вільнянці!

Щиро вітаю вас с Днем Державного Прапора України!

В усі часи у всіх країнах державний прапор був і залишається однією з найвищих і шанованих святинь. Він є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

Державний прапор – це уособлення нашої незалежності, це наш дух, наша честь і наша слава. Тож нехай він надихає вас у нелегкій, але почесній справі розбудови нашої країни! Нехай своєю багатовіковою історією підтримує нас у повсякденні та надає впевненість у найкращому майбутньому нашої держави.

Успіхи кожного з нас складають багатство країни, а найяскравіші досягнення обов'язково зазначаються підняттям прапора. Повага до прапора - це повага громадян до своєї історії та культури, запорука збереження громадянського миру та міжнаціональної злагоди. Саме тому День Державного Прапора України - це одне з тих свят, які уособлюють почуття гордості українців за свою Батьківщину.

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України.

Бажаю вам, вашим рідним та близьким упевненості і стабільності, здоров'я та успіхів у добрих справах на благо рідного краю, нашої великої Батьківщини, над якою гордо майорить Державний український прапор. Миру вам і благополуччя.

З повагою,

Голова Вільнянської районної

державної адміністрації                                                                   Дмитро Іванов