ПІДГОТОВКА ДО ВІДЗНАЧЕННЯ 29-Ї РІЧНИЦІ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК КОЛИШНЬОГО СРСР З РЕСПУБЛІКИ АФГАНІСТАН

Заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко провела нараду з керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації, районних служб щодо проведення у районі заходів до 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Учасники наради обговорили організацію проведення зустрічей з учасниками бойових дій у Республіці Афганістан, Антитерористичної операції, членами їх родин, представників відповідних громадських організацій.

Особливу увагу було зосереджено навколо питання проведення мітингу біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам у м.Вільнянськ, проведення церемонії покладання квітів, вшанування пам’яті українських військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, мирних громадян, вбитих терористами.

Присутні також підтримали ініціативу щодо проведення ряду тематичних заходів, у тому числі у закладах соціально-культурної сфери: інформаційні години, тематичні бесіди, уроки мужності, зустрічі з учасниками війни в Афганістані, Антитерористичної операції, Революції Гідності.

31.01.2018 Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації