ЗАКІНЧУЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ ЗНО

Сьогодні, 31 січня, закінчується реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Запорізькі випускники можуть зареєструватись для участі  на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти. Як пояснили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, для зареєстрованих учасників будуть створені інформаційні сторінки. Там повідомлятимуть про місце та час здачі ЗНО. Туди ж надішлють результати тестів. Тестування з української мови та літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької та французької мов - 31 березня. На пробному ЗНО учнів ознайомлять із процедурою проведення ЗНО, змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування.

Вартість складання одного тесту коштує від 129 грн. до 137 грн. у залежності від регіону проживання учасника. Для запорізьких випускників ця сума становить 132 грн.

Наразі на пробне ЗНО подали більше 150 тис. заявок, у тому числі понад 9 тисяч –  із Запорізької області. Це приблизно у 3,5 разу більше, ніж у попередньому році. За словами освітян, насамперед це зумовлено тим, що цього року вперше складатимуть ЗНО випускники коледжів на закладів професійної технічної освіти.

Вже з 6 лютого розпочинається реєстрація на основну сесію ЗНО, яка триватиме до 19 березня.

Довідково: всю потрібну інформацію щодо ЗНО можна отримати на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти  www.dneprtest.dp.ua або за телефоном (056) 790–24–99.

 

31.01.2018 за інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА