ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Указом Президента України від 23.08.2019 № 621/2019 щороку 29 серпня відзначатиметься День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

Як відомо, 29 серпня 2014 року розпочався вихід українських військових з оточення під Іловайськом на Донбасі. Регулярні частини збройних сил Росії, що вторглися на територію нашої держави, обстріляли коридор, яким, за домовленістю, мали виходити українські бійці. За даними, тоді загинули 366 українських військових і правоохоронців, 429 були поранені, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти.

З метою вшанування пам’яті захисників України на підприємствах, установах та організаціях району, адміністративних будівлях органів виконавчої влади та місцевого самоврядування приспущено Державний Прапор України, у закладах культури району обмежено проведення розважальних та інших заходів.

Для відвідувачів та читачів бібліотечних та клубних закладів району оформлено та діють тимчасові виставки та експозиції, присвячені захисникам України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

В цей день багато сімей втратили своїх рідних, а Україна – гідних синів. Тож вшановувати пам'ять та увічнювати героїчний вчинок полеглих бійців – святий обов’язок кожного громадянина України.

Відділ освіти і культури райдержадміністрації