РОБОТА ПО ДЕТІНІЗАЦІЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ ТРИВАЄ

29 серпня відбулось чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій з оплати праці та легалізації заробітної плати на якому розглядалися питання стану оплати праці, дотримання мінімальних гарантій з оплати праці, легалізації заробітної плати та зайнятості в установах, організаціях та підприємствах району.

На засідання комісії запрошувалися керівники підприємств та установ, на яких спостерігається мінімізація заробітної плати та які мають заборгованість по сплаті страхових внесків.

Запрошені керівники надали інформацію про стан справ на підпорядкованих підприємствах, причини нарахування заробітної плати працівникам в розмірі менше законодавчо встановленого розміру.

Особлива увага під час засідання була приділена легалізації заробітної плати, зайнятості населення та недопущення виплати заробітної плати найманим працівникам в «конвертах».

Присутнім було наголошено щодо пріоритетності завдань до кінця поточного року боротьба з тіньовою зайнятістю. Крім того, зазначив, що легалізація заробітної плати - загальна проблема всіх державних органів, тому вирішувати її слід спільними зусиллями.

За результатами засідання прийняті відповідні рішення та пропозиції щодо шляхів вирішення проблемних питань в найкоротші терміни та недопущення їх виникнення у подальшому.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації