РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ВІДДІЛУ ОСВІТИ І КУЛЬТУРИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Під головуванням начальника відділу освіти і культури райдержадміністрації Олени Лук’янчук 30.08.2019 року в приміщенні комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості імені  В. Гнаровської» Вільнянської районної ради відбулося розширене засідання колегії відділу освіти і культури райдержадміністрації на тему «Результати роботи галузі «Освіта» Вільнянського району у 2018/2019 навчальному році та пріоритетні завдання на 2019/2020 навчальний рік».

На засіданні були присутні депутати Запорізької обласної ради Олександр Кірков та Аліна Супруненко, голова Вільнянської райдержадміністрації Дмитро Іванов, голова Вільнянської районної ради Андрій Салякін, заступник голови Вільнянської райдержадміністрації Оксана Степаненко, начальник управління фінансів райдержадміністрації Олена Щеглова, Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко, провідний інспектор Вільнянського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області, капітан цивільного захисту, Світлана Аксютіна, провідний інспектор Вільнянського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області, майор цивільного захисту Руслан Шпак, помічник лікаря епідеміолога відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Вільнянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Тетяна Білка.

Крім того на засіданні були присутні директори та представники педагогічних колективів закладів освіти Вільнянського району.

На засіданні колегії відділу освіти і культури райдержадміністрації було розглянуто комплекс актуальних питань щодо підведення підсумків 2018/2019 навчального року та щодо пріоритетних напрямків розвитку освіти:

«Про стан готовності закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти до нового 2019/2020 навчального року» (доповідач Оксана Степаненко);

«Про результати роботи галузі «Освіта» Вільнянського району  у 2018/2019 навчальному році та пріоритетні завдання на 2019/2020 навчальний рік»  (доповідач Олена Лук’янчук);

«Про роль інклюзивно-ресурсного центру у формуванні інклюзивного освітнього середовища» (доповідач Анна Питайло);

«Про організацію безпечного перебування дітей та забезпечення стабільної санітарної та епідемічної ситуації в закладах освіти» (доповідач Тетяна Білка);

«Про захист соціальних інтересів працівників освіти району» (доповідач Олександр Могилат).

Особлива увага була приділена питанням покращення матеріально-технічного забезпечення закладів освіти Вільнянського району. Слова вдячності були висловлені на адресу депутатів Запорізької обласної ради Геннадія Бурки, Олександра Кіркова та Аліни Супруненко, а також керівництву Вільнянської райдержадміністрації, депутатському корпусу Вільнянської районної ради, Вільнянській міській раді, селищному та сільським радам Вільнянського району за дієву підтримку та допомогу закладам освіти району.

Дмитро Іванов висловив вдячність керівникам та колективам закладів освіти за наполегливу повсякденну працю та високі здобутки на освітянській ниві.

Відділ освіти і культури райдержадміністрації