ДО УВАГИ ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА СУБ’ЄКТІВ РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА РАЙОНУ

Відповідно до ст. 20 закону України «Про основні принципи і вимоги до безпечності та якості харчових  продуктів» основну відповідальність за забезпечення безпеки продуктів харчування покладено на їх виробників, а прикінцевими та перехідними положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів зобов’язано з 20 вересня 2019 року запровадити нас своїх потужностях постійно діючі процедури засновані на принципах НАССР.

З метою надання роз’яснень та надання допомоги у запровадженні та застосуванні  принципів НАССР, за сприяння обласної державної адміністрації, Головного управління Держпродспоживслужби у Запорізькій області, Асоціації з інтеграції НАССР 18 вересня 2019 року в Запорізькій обласній філармонії заплановано проведення ФОРУМУ «BUSINESS    FORUM   НАССР UKRAINE».

На Форумі будуть розглянуті питання:

• Нове законодавство щодо продуктів харчування;
  • Система НАССР;
  • 7 принципів, 12 кроків;
  • Реєстрація потужностей та програми-передумови системи НАССР;
  • Застосування методів кольорового кодування в процедурах клінінгу;
  • Ефективний контроль шкідників згідно з вимогами НАССР на підприємствах з обігом харчових продуктів тощо.

Бажаючих прийняти участь у Форумі просимо терміново, звернутися з пропозиціями до сектору економічного розвитку і  торгівлі райдержадміністрації к. №18 або за тел. 4-13-73.

Про час проведення учасників Форуму буде повідомлено додатково.