ФУНКЦІЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ПЕРЕЙШЛИ ДО ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 682-р "Питання Державної податкової служби" видано наказ ГУ ДПС у Запорізькій області від 29 серпня 2019 року №10. З цього дня Головне управління ДПС у Запорізькій області розпочало виконання функцій і повноважень Головного управління ДФС у Запорізькій області, що припиняє свою діяльність.

Державна податкова служба у Запорізькій області реалізовуватиме державну податкову політику, державну політику з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску та законодавства з інших питань, контроль за дотриманням якого покладено на ДПС.

У структурі податкової служби області на правах відокремлених підрозділів створено територіальні управління, які виконуватимуть повноваження Головного управління ДПС на відповідній території:

• Олександрівське управління у м. Запоріжжі ГУ ДПС у Запорізькій області– територія Олександрівського, Шевченківського та Комунарського районів м. Запоріжжя;
  • Вознесенівське управління у м. Запоріжжі ГУ ДПС у Запорізькій області– Вознесенівський, Дніпровський, Заводський та Хортицький райони м. Запоріжжя;
  • Бердянське управління– м. Бердянськ, Бердянський та Приморський райони;
  • Пологівське управління– Пологівський, Більмацький та Розівський райони;
  • Оріхівське управління– Оріхівський та Гуляйпільський райони;
  • Токмацьке управління– м. Токмак, Токмацький та Чернігівський райони;
  • Василівське управління– Василівський та Михайлівський райони;
  • Мелітопольське управління– м. Мелітополь, Мелітопольський та Веселівський райони;
  • Якимівське управління– Якимівський та Приазовський райони;
  • Енергодарське управління– м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровський та Великобілозерський райони;
  • Вільнянське управління– Вільнянський, Новомиколаївський райони;
  • Запорізьке управління– Запорізький район.

Докладна інформація про структуру, контакти та адреси територіальних органів розміщена на сайті податкової служби

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА