НА ЧЕРГОВОМУ ЗАСІДАННІ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

12 вересня відбулося засідання колегії Вільнянської райдержадміністрації, у якому взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій району, представники місцевих засобів масової інформації та ін.

До порядку денного засідання було включено шість питань, у тому числі: про підсумки виконання бюджету району за  I півріччя 2019 року та невідкладні завдання на IV квартал 2019 року, про організацію роботи щодо розгляду звернень громадян у Вільнянській  райдержадміністрації за перше півріччя 2019 року, про підготовку об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років, про впровадження дієвих заходів для попередження виникнення загорянь на сміттєзвалищах у пожежонебезпечний період, про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 23.04.2019 №135 "Про проведення комплексу заходів щодо боротьби з карантинними рослинами, бур'янами та несвоєчасним покосом трав у 2019 році". Також члени колегії заслухали звіт начальника служби у справах дітей райдержадміністрації "Про стан роботи з кадрами, виконання вимог Закону України "Про державну службу", дотримання чинного законодавства з питань запобігання корупції в службі у справах дітей райдержадміністрації".

Голова райдержадміністрації Дмитро Іванов зосередив увагу на підготовці об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 років, зокрема на стовідсотковому виконанні відповідних заходів, які затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації від 07.06.2019 № 187. Члени колегії та присутні обговорили ряд проблемних питань, які виникли в районі в рамках підготовки до опалювального сезону, та обговорили шляхи їх вирішення.

Увагу присутніх також було зосереджено на ліквідації стихійних сміттєзвалищ. Допомогу в ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих звалищ сміття на території району надають фермерські господарства, приватні підприємці, громадяни, підприємства, міськсількомунгоспи, крім того, залучаються робітники, які направляються на громадські роботи службою зайнятості. В основному пожежі на сміттєзвалищах виникають у пожежонебезпечний період влітку. Основною причиною виникнення пожеж залишається людська необачність і недбалість, нехтування правилами пожежної безпеки, необережне поводження з вогнем, порушення технологічного регламенту захоронення твердих побутових відходів. Сміттєзвалища здатні до самозаймання.

Особлива увага була приділена питанню боротьби з карантинними рослинами, зокрема виконанню затвердженого плану заходів щодо локалізації та ліквідації карантинних рослин, бур’янів на території Вільнянського району протягом вегетаційного періоду у 2019 році. Більшість територій власними силами вирішують зазначену проблему, використавши комплекс заходів, спрямованих на  знешкодження алергенних рослин та бур’янів із застосуванням карантинних, агротехнічних, механічних та хімічних методів боротьби.

– Боротьба з карантинними росинами та ліквідація стихійних сміттєзвалищ – актуальні проблеми для Вільнянського району. Разом з тим у керівників територій є усі важелі впливу до порушників відповідного чинного законодавства: не лише проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення та керівників підприємств, але й активно використовувати адміністративну практику, накладати штрафи. Врешті решт – проводити спільно об’їзди територій, залучати до таких рейдів працівників поліції. Люди повинні бачити результат нашої з вами роботи та діяльності. – зазначив Дмитро Іванов.

Усі питання порядку денного засідання були розглянуті. Засідання колегії пройшло в діловому та конструктивному руслі.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації