УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ ЄДНАЄ НАС

З 13 по 15 вересня 2019 року у місті Маріуполі проходив Всеукраїнський фестиваль – конкурс хорових і вокальних колективів. З усієї України з’їхалися близько тридцяти творчих вокальних та хорових колективів для участі у фестивалі «Українська пісня єднає нас», який проходив три дні. Відкриття фестивалю відбулося 13 вересня 2019 року біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку з покладанням квітів та виконанням українських пісень.

На конкурсній програмі Вільнянський район представляли два колективи: народний аматорський вокальний ансамбль «Вільняночка», керівник Ніна Кагадєй та народний аматорський фольклорний колектив «Богатиряни», керівник Марія Пономаренко комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради. Наші колективи виступили на фестивалі – конкурсі «Українська пісня єднає нас» у номінації вокальні і фольклорні колективи. Народний аматорський фольклорний колектив «Богатиряни» нагороджений  диплом 1 ступеня, цінним подарунком; народний аматорський вокальний ансамбль «Вільняночка» нагороджений  дипломом фестивалю та сувенірами.

Дякуємо нашим творчим колективам за вклад у розвиток народної творчості та примноження слави Вільнянського району, бо все ж таки - українська пісня єднає всіх нас.

Відділ освіти і культури райдержадміністрації