ЇХНІЙ ДЕВІЗ - "ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ."

17 вересня — відмінна нагода подякувати за мужність, сміливість та рішучість усім працівникам аварійно-рятувальних служб, адже в цей день відзначають День рятувальника України. Свято затверджене в 2008 році указом Президента України. День рятувальника — професійне свято тих, хто рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм, справжніх героїв, які здійснюють дійсно шляхетні та сміливі вчинки, але скромно кажуть, що це всього-на-всього їхня робота.

Вони попереджають та ліквідують пожежі, аварії та катастрофи, знешкоджують боєприпаси, рятують людей на воді, виносять з вогню, дістають з-під уламків. І це далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби. Сьогодні у Вільнянському РС та ДПРЧ-18 ГУ ДСНС України у Запорізькій області проведено урочисті заходи з нагоди святкування професійного свята. Подяку  Головного управління ДСНС України у Запорізькій області оголошено начальнику караулу  Деревянку Євгенію. Вільнянським міським головою нагороджений пожежний-рятувальник Рєзнік Олександр. Наказом начальника ДПРЧ-18 ГУ ДСНС України у Запорізькій області за вагомі особисті досягнення у службовій діяльності, значний особистий внесок у подоланні наслідків надзвичайних ситуацій, а також з нагоди відзначення Дня рятівника оголошено подяку водію Кравцову Максиму, водію Двірнику Володимиру, водію Омельчуку Віктору, командиру відділення Притулі Сергію, пожежному-рятувальнику Приходько Олександру.

Вітаємо всіх рятувальників з професійним святом. Бажаємо міцного здоров’я, наснаги, життєвих сил та миру.