СТАН РОЗРАХУНКІВ У ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОМУ ГОСПОДАРСТВІ РАЙОНУ І ЗАБОРГОВАНОСТІ ЗА ПОСЛУГИ НАБУВАЮТЬ ОСОБЛИВОЇ АКТУАЛЬНОСТІ

В районі триває активна підготовка до опалювального сезону 2019/2020, у зв’язку з чим стан розрахунків у житлово-комунальному господарстві району і заборгованості населення за послуги галузі набувають особливої актуальності. Ці питання розглянули учасники наради, яка відбулася під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Максима Білого. - Згідно з графіком Мінрегіону на цей час рівень підготовки об’єктів до нового опалювального сезону має сягати 90%.

Звичайно, актуалізується питання розрахунків населення за житлово-комунальні послуги, адже наявність заборгованості, особливо за електроенергію та природний газ, створює загрозу відключення об’єктів життєзабезпечення від електропостачання та унеможливлює своєчасний старт опалювального сезону, - наголосила посадовець. Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Оксана Сосна повідомила, що рівень розрахунків населення за всі види житлово-комунальних послуг станом на 01.08.2019 становить 123,5%, це третє місце по області. Рівень розрахунків населення району за послугу з водопостачання та водовідведення становить 76,1 %. Розрахунки населення за послугу з утримання будинків - 89%. За послугу з вивезення побутових відходів населення району сплатило 91,8 % нарахованої суми. - На сьогодні ситуація з розрахунками населення за житлово-комунальні послуги потребує постійної роботи. Враховуючи це, потрібно негайно вжити заходів щодо активізації підприємствами житлово-комунального господарства роботи з покращення стану розрахунків, а саме: укласти з боржниками договори на реструктуризацію боргу; провести з ними роз’яснювальну роботу, а також позовну роботу щодо стягнення заборгованості у судовому порядку,- підбиваючи підсумки наради наголосила Оксана Сосна.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації