СЛАВА УКРАЇНИ –ШЕВЧЕНКОВА СЛАВА!

20 вересня 2019 року, на передодні Дня визволення міста від нацистських загарбників та 179-ї річниці від дня заснування міста Вільнянська, у парку імені Тараса Григоровича Шевченка, що межує з вулицею його імені, урочисто встановлено величний пам’ятник Кобзареві. На свято зібралися учні шкіл міста, представники установ, організацій, депутати міської ради, поважні гості, серед яких:

народний депутат України сьомого скликання Олександр Дудка, депутати Запорізької обласної ради Олександр Кірков, Аліна Супруненко, голова Вільнянської райдержадміністрації Дмитро Іванов, голова Вільнянської районної ради Андрій Салякін, Вільнянський міський голова Наталія Мусієнко, начальник відділу освіти і культури Олена Лук’янчук, настоятель Свято-Володимирського Собору отець В’ячеслав.

У виступах присутніх звучала єдина думка – Україна - по заповіту Великого Тараса - стане вільною, незалежною, яскравою перлиною у короні Європейських держав.

Голова Вільнянської райдержадміністрації Дмитро Іванов, депутат Запорізької обласної ради Аліна Супруненко щиро подякували Вільнянській міській раді та депутатському корпусу Вільнянської міської ради за таке правильне і потрібне місту рішення. Отець В’ячеслав підтримавши виступаючих, освятив величний пам’ятник українському Пророку. А солісти комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» ТетянаОхріменко і Катерина Чудіна прикрасили свято чудовим виконанням «Молитви за Україну» та «Україна – мати» .

Наприкінці свята всі присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника на знак пошани та любові.

Відділ освіти і культури райдержадміністрації