В ГОСТІ ДО ВІЛЬНЯНСЬКИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ ЗАВІТАЛИ УЧНІ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ

З настанням осінньої пори та значного похолодання зростає загроза виникнення пожеж в приватному секторі. У зв'язку з цим рятувальники Вільнянського району посилюють роз’яснювальну роботу та запрошують на екскурсію дітей з навчальних закладів Вільнянського району. Тож, 19 вересня до Вільнянської пожежно-рятувальної частини на екскурсію завітали учні Матвіївського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу «Всесвіт».

Екскурсія виявилась досить насиченою та цікавою для дітей. Адже рятувальники кожного разу при таких зустрічах ставляться до дітей з непідробною увагою і доброзичливістю. Вогнеборці цікаво та просто розказали їм про свою роботу, про те на скільки важливо у повсякденному житті дотримуватись правил безпеки. Крім усного спілкування, вогнеборці наочно продемонстрували дітям спеціальну пожежну техніку і бойове спорядження. Кожен зміг приміряти бойовий одяг рятувальника та навчитися в’язати рятувальні вузли. Гостям розповіли як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів та продемонстрували макети. Учні  «прийняли екзамен» у рятувальників щодо одягання бойового одягу на час та були здивовані їхній справності та вмінню.

Діти виявилися дуже допитливими. Вони задавали багато запитань і отримували на них відповіді, з задоволенням розглядали аварійно-рятувальну техніку та знайомились  з роботою рятувальників.

Вогнеборці завжди раді гостям та запрошують всіх бажаючих на пізнавальну екскурсію до пожежно-рятувального підрозділу Вільнянського району.

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області