ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ ЯК СВЯТО ВІРИ, НАДІЇ ЛЮБОВІ!

Традиційно з нагоди Дня усиновлення у концертному залі ім. М.І. Глінки відбувся святковий захід.  Заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін та перший заступник голови обласної ради Єгор Семенков привітали усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу. Як зазначила у своєму привітанні начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Антоніна Матвєєва, усиновлені діти – діти народжені серцем!

Саме люди, які здатні не тільки прихистити дитину, а й прийняти її до свого серця, стають усиновлювачами, опікунами, прийомними батьками та батьками-вихователями.

Участь у обласному заході взяли делегації Вільнянського району та Михайлівської ОТГ.

Станом на 20.09.2019 року у районі проживають 112 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів та піклувальників. В районі створено 1 дитячий будинок сімейного типу, в якому проживають 6 вихованців та 11 прийомних сімей, які стали домівкою для 26 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Наразі, здійснення контролю та турбота про дітей, які влаштовані до сімейних форм виховання належить до компетенції служби у справах дітей райдержадміністрації.

Служба у справах дітей райдержадміністрації