«ПАННОЧКА ВІЛЬНЯНОЧКА»

20 вересня 2019 року в комунальній установі «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради відбулася традиційна конкурсно – розважальна програма «Панночка Вільняночка», приурочена святкуванню Дня міста. В конкурсі приймали участь шість дівчаток – першокласниць з різних шкіл міста.

Учасниці спочатку розповідали про себе, свої мрії та вподобання, знайомились з залом. У другому виступі конкурсу - спортивному дефіле, дівчатка продемонстрували, що спорт цікавий не тільки для дорослих, а і для маленьких та спритних учасниць конкурсу. Вони показали глядачам, як можна поєднати футбол, легку атлетику, теніс, волейбол, баскетбол, впевненість, красу і елегантність  одночасно.

Наші чарівні конкурсантки під час третього виступу продемонстрували свої таланти: вірші, пісні, бально-спортивні танці.

Четвертим виступом конкурсу став спільний веселий танок дівчаток. У п’ятому виступі конкурсу «Дефіле у кольорах прапорів» дівчатка з мамами вибрали прапор країни, яка подобається маленьким учасницям та підібрали свій наряд у точному розташуванні кольорів на прапорі. Перша учасниця, Таїсія Нєдєлько обрала прапор Німеччини,  друга учасниця Марія Савєльєва прапор Польщі, третя учасниця Поліна Шпак обрала прапор Австрії, четверта наша учасниця Ніколь Ониськів обрала прапор Венесуели, п’ята учасниця Мілана Міщєнко - прапор Бразилії та шоста учасниця Мілана Міхадюк обрала  прапор Білорусії.

У заході приймали участь та виступали в перервах між конкурсами колективи художньої самодіяльності: дитячий вокальний ансамбль «Каприз», керівник Тетяна Охріменко, учасники колективу  бально – спортивного танцю «Freedom», керівник Олексій Кочкарьов, учасники дитячого  гуртка «Барвінок» Вадим Супруненко, Єлизавета Бублій, Вероніка Пономаренко, Анастасія Гондя, Анна Півоварова, керівник Катерина Брешута..

Всім дівчаткам за участь у конкурсі подарували музичні колонки, букети квітів, грамоти та «золоті» стрічки, а переможниця отримала корону. Спонсором свята традиційно стала Вільнянська міська рада, солодкий подарунок конкурсанткам надав депутат Вільнянської міської ради Юрій Яблуновський. Всі дівчатка отримали титули: панночка - Елегантність Мілана Міщєнко, панночка – Усмішка Поліна Шпак, панночка – Стиль Марія Савєльєва, панночка – Грація Ніколь Ониськів, панночка – Ніжність Мілана Міхадюк, панночка –Вільняночка  Нєдєлько Таїсія.

Під час конкурсу глядачі бурхливими оплесками підтримували наших дівчаток. Атмосфера залу була наповнена святковими, добрими емоціями  та посмішками на честь учасниць заходу.

Також, маленькі артистки наступного дня приймали участь у концерті до Дня міста Вільнянська. Представили глядачам два виступи конкурсу «Візитівку»  та «Спортивне дефіле», отримали солодкі подарунки, квіти від Вільнянського міського голови Наталії Мусієнко та гучні оплески численних глядачів.

Відділ освіти і культури райдержадміністрації