НА ЕКСКУРСІЮ ДО РЯТУВАЛЬНИКІВ ЗАВІТАЛИ ДІТИ

У пожежно-рятувальній частині Вільнянського району лунали дитячі голоси та сміх - в гості до рятувальників завітали третьокласники  з Вільнянської гімназії «Світоч».

Дітлахи  з захопленням слухали розповідь начальника караулу Євгена Деревянка про будні рятувальників та їх бойові виїзди на різні надзвичайні ситуації, які траплялись у Вільнянському районі.

Дітям розповіли про вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни та сучасності, продемонстрували макети вибухонебезпечних предметів, показали, як користуватись вогнегасником, розповіли, що можна ним гасити. Рятувальники були приємно здивовані знаннями дітей правил пожежної безпеки.

Учням продемонстрували пожежно-технічне обладнання пожежного автомобіля та спорядження рятувальників.

В кінці зустрічі дітлахи подякували рятувальникам за цікаву та пізнавальну екскурсію та пообіцяли прийти ще не один раз.