ПІСНЯ – ЖИТТЯ НАШЕ

26 вересня 2019 року у приміщенні комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради відбувся звітний концерт народного аматорського фольклорного колективу «Журавка». Концертна програма пройшла у теплій, дружній атмосфері. Кожну пісню глядачі зустрічали бурхливими оплесками. Учасники колективу радували присутніх не тільки колективним співом, а й сольними виступами, дуетами та тріо. Звучали українські народні пісні, авторські та фольклорні твори.

Слова вдячності колективу висловили начальник відділу освіти і культури Вільнянської районної державної адміністрації Олена Лук’янчук та виконуючий обов’язки директора КУ «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради Ніна Кагадєй. За багаторічну плідну творчу діяльність, вагомий внесок в розвиток художньої народної творчості учасників колективу відзначено Подякою КУ «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради.

За гарні виступи учасникам колективу глядачі дарували квіти.

Бажаємо народному аматорському фольклорному колективу «Журавка» здоров’я, довголіття та творчих успіхів.

Відділ освіти і культури райдержадміністрації