ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ !

У рамках роботи з розробки проєкту Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року (далі Статегія-2027), обласною державною адміністрацією розпочато збір ідей  щодо проєктів регіонального розвитку до проєкту Плану заходів на 2021-2023 роки із реалізації Статегії-2027.

Відповідно до п.6 Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть  реалізовуватися за рахунок державного фонду регіонального розвитку затверджений постановою КМУ від 18.03.2015 №196), основною умовою спрямування коштів фонду є відповідність пріоритетам, визначених у регіональних стратегіях розвитку.

Повну інформацію про основні вимоги щодо підготовки проєктних ідей розміщено на офіційному вебсайті облдержадміністрації у розділі «Інформація для ЗМІ» у рубриці «Оголошення».

За довідками  звертатися до сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації:  2-й поверх, каб №18 або за тел. 4-13-73.