СПОРТ - ЦЕ ЗДОРОВ’Я, СПОРТ - ЦЕ СИЛА, ЩО ДАЄ НАМ УСІМ КРИЛА

Саме під таким девізом 28 вересня 2019 року у селі Кам'яне Вільнянського району за ініціативою громадської організації «Вільнянська районна спілка воїнів АТО (ООС)», підтримки голови Вільнянської районної державної адміністрації Дмитра Іванова та Вільнянського міського голови Наталі Мусієнко, за планом сприяння розвитку молоді та спорту в сільській місцевості, виховання патріотизму, активності та укріплення здоров'я, популяризації здорового способу життя, активної занятості молоді у селі, проведено футбольний турнір «Захисник» між футбольною командою воїнів АТО та іншими командами району. Перемогу здобула команда з села Купріянівка.

Гостями турніру стали військовослужбовці частини 3029 Національної Гвардії України, які продемонстрували присутнім військову техніку частини, учасники АТО (ОСС). Пам'ять Героїв України вшанована хвилиною мовчання.

Завітали на свято і байкери.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова Вільнянської спілки ветеранів АТО (ОСС) Сергій Синенко, майор військової частини 3029 Олександр Чесноков, організатор турніру Олександр Поліщук.

Для присутніх працювала «польова кухня», торгові точки; для дітей – майданчик розваг.

Підготовкою та організаційними питаннями займалися Кам’яний сільський голова Наталя Леончук та директор Кам’яного сільського будинку народної творчості та дозвілля Ольга Горлова.

Щира подяка всім небайдужим за допомогу і підтримку.

Відділ освіти і туризму райдержадміністрації