СЛУЖБА В АРМІЇ - ЦЕ ШКОЛА МУЖНОСТІ, ХОРОБРОСТІ І СТІЙКОСТІ

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків.

03 жовтня 2019 року об 11-00 в комунальній установі «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради відбулися урочистості та святковий концерт «Служба в армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості» з нагоди проводів в Збройні Сили України призовників Вільнянського району.

Присутніх зі святом привітав тимчасово виконуючий обов’язки Вільнянського районного військового комісара, майор Володимир Скубицький та побажав майбутнім захисникам оберігати спокій українських мирних жителів, міцного здоров’я, щастя, не забувати батьків та швидше повертатися на рідну вільнянську землю.

Настоятель Свято – Володимирського собору, протоієрей В’ячеслав подарував хлопцям іконки, благословив їх та окропив святою водою.

В концертній програмі взяли участь солісти молодіжного вокального ансамблю «Віночок» Катерина Чудіна, Вероніка Пономаренко, Аліна Прохоренко, Анна Півоварова, солістка дитячого вокального ансамблю «Каприз» Валерія Боровик (керівник Тетяна Охріменко). Чудовий настрій подарували глядачам учасники клубу спортивно-бальних танців «Фрідом» Анжела Конотопець, Єва Ворона, Ростислав Питайло, Микита Гончаренко (керівник Олексій Кочкарьов).

Призовники отримали подарунки від Вільнянської районної ради та Вільнянської районної державної адміністрації, які стануть їм у пригоді в перші дні військової строкової служби.

А наприкінці урочистостей ведуча Анастасія Гондя побажала призовникам гідно нести почесне звання українського солдата, благополуччя, мирних днів, добра та радості.

Відділ освіти і культури райдержадміністрації