ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Відповідно до плану роботи районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 04 жовтня 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко проведено чергове її засідання. В усіх освітніх закладах району розпочався новий навчальний рік. Саме тому питання забезпечення ефективного протипожежного захисту у закладах освіти, гарантування безпеки учасників навчально-виховного процесу набуло особливої актуальності.

В зв’язку з цим, одним із питань, яке розглядалося на черговому засіданні районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення було питання про стан пожежної безпеки закладів освіти та підготовку навчальних закладів до опалювального періоду 2019 - 2020 років. Під час засідання, начальником відділу освіти і культури райдержадміністрації було зазначено, що в закладах освіти вживаються всі невідкладні заходи направлені на попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій та загибелі людей на них, а також на виконання в повному обсязі запропонованих приписами Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області заходів.

Заступник голови райдержадміністрації Оксаною Степаненко наголосила про те, що районі продовжуються перевірки у загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладах з метою контролю за дотриманням вимог пожежної та техногенної безпеки та проведення роз’яснювальної роботи щодо профілактики надзвичайних подій.

Одним з основних напрямків реалізації державної політики у соціальній сфері - є питання забезпечення безпеки життя і здоров’я людини, як на виробництві, так і в побуті, а також проведення відповідних заходів щодо профілактики та попередження виробничого та невиробничого травматизму.

Тому питання про стан невиробничого травматизму у Вільнянському районі та організації роботи щодо його профілактики  не залишилося поза увагою засідання ради.

Після доповідей та обговорення зазначених питань районною радою з питань безпечної життєдіяльності населення прийнято відповідні рішення, спрямовані на профілактику та недопущення нещасних випадків невиробничого характеру та подальші заходи направлені на забезпечення надійності та безпеки експлуатації, протипожежного захисту навчальних закладів району.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації