«РИТМИ УКРАЇНИ»

05 жовтня 2019 року в Палаці культури «Орбіта» м. Запоріжжя відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Ритми України». В конкурсній програмі прийняли участь вокальний ансамбль «Віночок» та солістка дитячого вокального ансамблю «Каприз» Аліса Салякіна, комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради (керівник Тетяна Охріменко).

Конкурсантів оцінювали члени висококваліфікованого компетентного журі. Серед великої кількості (більше 120-ти колективів та окремих виконавців) талановитих учасників наші солісти виступили дуже добре та за підсумками вибороли призові місця: вокальний ансамбль «Каприз» - І місце, Аліса Салякіна - ІІ місце. Керівнику Тетяні Охріменко оголошена подяка за підготовку солістів колективів до участі у фестивалі-конкурсі та виховання майбутніх зірочок нашої країни. Кожен учасник отримав іменний диплом та медаль, сертифікати від партнерів заходу.

Фестиваль-конкурс «Ритми України» – це нові можливості, незабутні враження, несподівані сюрпризи, позитивні емоції та можливість поділитися своїм талантом з друзями.

Відділ освіти і культури райдержадміністрації