«БАРВИ ЖИТТЯ»

09 жовтня 2019 року в комунальній установі «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради відбувся Регіональний етап Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя». Головною метою Фестивалю є сприяння процесу реабілітації і соціальної адаптації людей з обмеженими фізичними можливостями засобами мистецтва.

В програмі приймали участь справді щедрі душею та сильні духом. Почесне журі визначало одного учасника для участі у II етапі Фестивалю та надаватиме відповідні пропозиції до Всеукраїнського оргкомітету. II етап (Всеукраїнський) - заключний етап Фестивалю буде включати проведення гала-концерту в м. Києві та виставки творів мистецтв.

До складу журі увійшли: начальник відділу освіти і культури Вільнянської райдержадміністрації Олена Лук’янчук; керівник  вокальних ансамблів «Каприз та «Віночок» комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради Тетяна Охріменко; почесний гість нашого Фестивалю – лауреат Всеукраїнських та міжнародних фестивалів та конкурсів «Азовські вітрила», «Ми-українські», виконавців гумору та сатири ім. Андрія Сови, «Усмішки Глазового», «Пісенне суцвіття» та інших, бібліотекар І категорії, відділу масової роботи та естетичного виховання, керівник театральної бібліо-студії «Чарівна маска» комунального закладу «Запорізька обласна дитяча бібліотека «Юний читач» Запорізької обласної ради Богдан Романенко.

В конкурсній програмі приймали участь колективи та окремі виконавці міста та району: учні 5-А класу та учні 9-Б класу Еліна Панченко та Альберт Домбровський, вихователі Світлана Пасюк та Сергій Бумажний, танцювальний колектив «Сюрприз», керівник Тамара Рашевська (комунальний заклад Вільнянська спеціально-освітня школа-інтернат Запорізької обласної ради); учасниці художньої самодіяльності Тернівського сільського будинку культури Олександра Тряпіцина та Анна Крюк; учасники народного аматорського фольклорного колективу «Вечорниці» Любов Клименко та Іван Іващук (селище Кам’яне); сімейний дует «Два крила» Яків та Галина Ганошенко з міста Вільнянськ; учні Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Вільнянської районної ради Назар Матвєєв та Ігор Шуляков.

З давніх давен людина живе не лише хлібом єдиним. Живе роздумами, мріями, надіями. І саме оці роздуми, думки знаходять своє відображення у творах мистецтва: малюнках, вишивці, декоративно-прикладних виробах. На нашому фестивалі були представлені роботи починаючих художників. Свої найкращі картини представили на розсуд журі та глядачів учні Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Вільнянської районної ради Лев Щербина (цикл картин «Природа рідного краю») та Іван Литвин (цикл картин «Дружба). Поділився своєю творчості з глядачами і гість Фестивалю Богдан Романенко, прочитавши декілька творів. Під час обговорення журі, глядачі прослухали пісні у виконані солістів вокального ансамблю «Каприз» Владислава Шаталова та ансамблю «Віночок» Анни Півоварової.

Всі учасники Фестивалю отримали Подяки за участь, сувеніри, повітряні кульки, а переможцем за рішенням журі став юний художник Лев Щербина! Наприкінці Фестивалю ведуча Анна Півоварова побажала всім присутнім здоров’я, щастя, натхнення та нових творчих успіхів!

Відділ освіти і культури райдержадміністрації