ПОДЯКА І ШАНА ВІЙСЬКОВИМ

Вільнянська районна державна адміністрація висловлює щиру вдячність і шану командуванню та особовому складу 55 окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» та 9-му полку оперативного призначення НГУ за активну участь в організації та проведенні святкових заходів з нагоди державного свята Дня захисника України; за вагомий вклад у підтримку належного рівня безпеки нашої держави та високий професіоналізм у протидії загрозам і викликам національній безпеці, забезпечення мирного життя громадян.

Ваша діяльність направлена на популяризацію військової служби, вшанування українських воїнів та патріотичне виховання молоді.

Особовий склад військових частин є прикладом мужності, витримки, загартованості тіла та духу.

Бережіть себе і завжди перемагайте!

Все буде – Україна!

З повагою,

Голова Вільнянської районної державної адміністрації                        Дмитро ІВАНОВ