«ПОСВЯЧЕННЯ В ШКОЛЯРІ»

18 жовтня 2019 року в приміщенні комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради для найменших школярів міста пройшло свято «Посвячення у першокласники». До уваги дітлахів та їх вчителів була представлена театралізована вистава, під час якої казкові герої (лиха Фея, Одиниця, Двійка, добра Фея та Червона Шапочка), залучили усіх учасників свята до пізнавального квесту, в ході якого діти за допомогою завдань, загадок та ігор всі першокласники змогли здійснили захопливу подорож країною Знань. 

Наші першокласники довели, що вони розумні, кмітливі та дуже допитливі. Запрошених гостей зі сцени вітали піснями та танцями учасники ансамблю «Каприз», керівник Тетяна Охріменко,  та спортивно-бального танцю «Фрідом», керівник Олексій Кочкарьов: Єлізавета Бондар, Софія Бейко, Юлія Харина, Анна Кононенко, Анна Півоварова, Вероніка Пономаренко, Костянтин Висоцький та Анастасія Білозуб. Свято для наших школяриків підготували учасники дитячого театрального гуртка «Барвінок», керівник Катерина Брешута.

Всі в залі гучно плескали в долоні, атмосфера під час свята була дружня, тепла, весела. Всі глядачі залишились задоволені виставою! 

 

Відділ освіти і культури райдержадміністрації