З НАГОДИ ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

В рамках відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників голова райдержадміністрації Дмитро Іванов провів інформаційну нараду з працівниками управлінь та відділів райдержадміністрації, керівниками районних служб. Посадовець наголосив на необхідності гідного вшанування ветеранів війни та пам’яті загиблих у боротьбі з нацизмом, необхідності проведення тематичних заходів, лекцій, бесід, семінарів щодо ролі та місця України у Другій світовій війні, внеску українського народу у перемогу над нацизмом.

- Ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших ветеранів, які у ті буремні роки звільнили від окупантів рідну землю та багато європейських країн, а згодом у надзвичайно важких умовах відбудували зруйновані міста та села, відродили економічний потенціал, плекали наше мирне майбутнє. Саме на українській землі у роки Другої світової війни визначалася подальша доля людства — тут відбулися одні з наймасштабніших та найбільш кровопролитних битв із ворогом. Неоціненним є внесок українців у спільну перемогу народів Європи над нацизмом, зазначив Дмитро Іванов.

Присутні також вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність, державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Проведення подібних інформаційних та тематичних заходів заплановано й у закладах культури району.