РАЙДУЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

Народний аматорський хореографічний колектив «Веселка» Михайлівського сільського будинку народної творчості та дозвілля святкує перемогу. Самодіяльні танцюристи вибороли призові місця у конкурсі-фестивалі мистецтв «Райдужний фестиваль», що відбувся 26 жовтня 2019 року у місті Дніпро. В конкурсній програмі взяли участь більше 100 колективів з різних міст України у номінації «Хореографія».

Конкурсанти демонстрували членам журі свої найкращі танцювальні постановки.

За результатами конкурсу, народний аматорський хореографічний колектив «Веселка», на чолі з художнім керівником Беспалою Тетяною та балетмейстером Рудніцькою Ганою, привезли додому численні нагороди.

Молодша група художнього колективу посіла перше місце у номінації «Народна хореографія», жанр «Хореографічне мистецтво»; старша група посіла друге місце у номінації «Народна стилізація», жанр «Хореографічне мистецтво»; середня група посіла третє місце у номінації «Народна хореографія», жанр «Хореографічне мистецтво». Також колектив був нагороджений медалями, дипломами та кубками.

Молодці! Так тримати! Бажаємо безмежної енергії, наснаги та подальших творчих успіхів!

Відділ освіти і культури райдержадміністрації