РЕЗУЛЬТАТИ АТЕСТАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ШКІЛ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

21 жовтня 2019 року пройшла чергова атестація педагогічних працівників шкіл естетичного виховання Вільнянського району, які підлягають атестації у 2019 році. За результатами проведеної атестації, винесене рішення:

1. Встановити кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»    (13 розряд ЄТС) викладачу комунального закладу «Михайлівська дитяча музична школа» Михайлівської сільської ради Молодику Олексію Миколайовичу.
  2. Встановити кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» викладачу комунального закладу «Михайлівська дитяча музична школа» Михайлівської сільської ради Масловській Наталі Леонідівні (12 розряд ЄТС)
  3. Підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»   (12 розряд ЄТС) викладачу комунального закладу «Матвіївська дитяча музична школа» Вільнянської районної ради Бондаренко Ларисі Олексіївні.
  4. Встановити кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» (13 розряд ЄТС) викладачам комунального закладу «Вільнянська дитяча музична школа» Вільнянської районної ради Колотій Лідії Василівні, Суржик Тетяні Степанівні
  5. Підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»   (12 розряд ЄТС) викладачам комунального закладу «Вільнянська дитяча музична школа» Вільнянської районної ради Мухіній Наталії Михайлівні, Гнідо Елеонорі Юріївні
  6. Підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»  (13 розряд ЄТС) викладачу комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча музична школа» Новомиколаївської районної ради Гнібіденко Наталі Григорівні.
  7. Встановити кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» (13 розряд ЄТС) викладачам комунального закладу «Матвіївська дитяча музична школа» Вільнянської районної ради Бондаренку Віктору Петровичу, Антонюк Марії Миколаївні, Варцаб’юку Дмитру Миколайовичу.

Відділ освіти і культури райдержадміністрації