БАРВИ РІДНОГО КРАЮ

26 жовтня 2019 року в комунальній установі «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради пройшов традиційний районний огляд колективів художньої самодіяльності закладів культури клубного типу Вільнянського району «Барви рідного краю». На звітний концерт завітали представники 12-ти сільських будинків культури.

Першими розпочали виступ на огляді учасники самодіяльності Антонівського сільського будинку культури (директор Олена Сергієнко), які приємно вразили вокальними даними членів журі та глядачів. Продовжували програму учасники гуртків Матвіївського сільського центру культури та дозвілля (директор Любов Федько),  які не менш яскраво представили свій будинок культури чарівним співом солістки Аліни Макаренко, цікавим уривком з твору Тараса Шевченка «Наймичка», мелодійним виступом народного аматорського вокального ансамблю «Калинонька». Також гарно підібраним матеріалом вразили вихованці Новософіївського сільського будинку дозвілля (директор Людмила Тандура), Новогупалівського сільського будинку культури (директор Юлія Кокойло), Широківського сільського будинку культури (директор Олена Наволоцька), Максимівського сільського будинку культури (директор Наталя Ведмідьова). Тематичним та стилізованим був виступ учасників самодіяльності Солонянського сільського будинку культури (директор Сергій Смаглюк), Гнаровського сільського будинку культури (директор Наталя Бєлова), Нововасилівського  сільського будинку народної творчості та дозвілля (в.о.директора Вікторія Афанасенко). Схвальними відгуками журі та оплесками глядачів супроводжувалися виступи учасників художньої самодіяльності Московського сільського будинку культури (директор Вікторія Болотова), Кам’яного сільського будинку народної творчості та дозвілля (директор Ольга Горлова), Купріянівського сільського будинку народної творчості та дозвілля (директор Анжела Саведчук), які представили пісні, театралізацію, вірші.

Понад 40 колективів, приблизно 300 аматорів народного мистецтва прийняли участь у районному огляді художньої самодіяльності.

За підсумками районного огляду колективів художньої самодіяльності закладів культури клубного типу Вільнянського району «Барви рідного краю», найкращі номери будуть представлені на заключному гала-концерті.

Відділ освіти і культури райдержадміністрації