ПРОФЕСІЯ ВІЙСЬКОВОГО – ЦЕ ПРЕСТИЖНО!

Військово-професійна орієнтація молоді - складова державної системи забезпечення зайнятості населення та військово-патріотичного виховання молоді, яка включає комплекс заходів соціально-психологічного, інформаційно-комунікативного характеру щодо формування військово-професійної спрямованості, поступового накопичення інформації та отримання нових даних про загальнолюдські, спеціальні здібності та професійну придатність громадянина до військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях держави, утворених відповідно до законів України.

З метою якісного та масштабного інформування учнівської молоді щодо переваг та перспектив отримання військової освіти, підняття іміджу Збройних Сил України 04 листопада 2019 року учні 9-11 класів  закладів загальної середньої освіти району та викладачі предмету  «Захист Вітчизни» разом з  заступником військового комісара – начальником  відділення комплектування  Вільнянського  районного військового комісаріату Верещагою Іваном  Миколайовичем взяли участь у заході військово-професійної орієнтації.

У заході, що відбувся  у палаці культури «Титан» міста Запоріжжя, представники вищих військових навчальних закладів Сухопутних військ Збройних Сил України м. Львова, Одеси та Харкова розповіли  про історію та традиції, навчально-матеріальну базу закладів, ознайомили з умовами вступу.

Присутні мали можливість переглянути документальні  фільми про навчальні заклади, підготовку  майбутніх фахівців військової справи.

Основна вимога до майбутніх вступників, які свідомо бажають пов’язати своє майбутнє зі службою у Збройних силах України:  мотивація до навчання, занять спортом, оволодіння англійською мовою, опанування навичками та уміннями з військової справи.