ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕДИ ПРОФІЛАКТИЧНУ БЕСІДУ З ПРАЦІВНИКАМИ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

З метою  попередження виникнення пожеж на підконтрольних органам державного пожежного нагляду об’єктах та навчанням персоналу  правил безпечної життєдіяльності в мирний та воєнний час, представники Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області постійно проводять навчання та профілактичні бесіди з працівниками підприємств, установ та організацій Вільнянського району.

Так, 13 листопада 2019 року в управлінні Державної казначейської служби України у  Вільнянському районі  Запорізької області представники Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області ознайомили працівників з правилами безпеки життєдіяльності, діями при виникненні пожежі, евакуацією працівників з будівлі на випадок виникнення пожежі, гасінням пожежі за допомогою вогнегасників, правилами укриття в захисній споруді на випадок виникнення надзвичайної ситуації мирного чи воєнного стану. Рятувальники розповіли про основні причини виникнення пожеж, ознайомили  з порядком дій на випадок виникнення пожежі або техногенної аварії на  потенційно небезпечних об’єктах, зосередили увагу на  правилах безпеки під час  виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Присутнім нагадали основні правила пожежної безпеки в осінньо-зимовий період, наполягли на дотриманню правил пожежної безпеки в побуті. На завершення  представники районного сектору ДСНС наглядно  показали як користуватись вогнегасниками та розповіли, що і як можна гасити за допомогою даних первинних засобів пожежогасіння.

Сподіваємось, що завдяки отриманим під час даної бесіди корисним порадам, працівники управління Державної казначейської служби України у  Вільнянському районі  Запорізької області зможуть попередити  виникнення пожежі, а у випадку виникнення загорання самостійно зможуть ліквідувати його, чим зменшать збитки від пожежі.

За матеріалами Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області