СТВОРЮЄМО КОМАНДУ – РЯТУЄМО ПРИЙОМНУ СІМ’Ю

У рамках реалізації проекту Асоціації прийомних сімей «Створюємо команду – рятуємо прийомну сім’ю» у приміщенні Вільнянської районної державної адміністрації 14 листопада 2019 року проведено тренінг для сімей, що виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  Вільнянського та Новомиколаївського району. Основна мета тренінгу – покращення взаєморозуміння між батьками та дітьми, шляхом відпрацювання навичок безконфліктної комунікації.

Тренери спочатку працювали окремо з дітьми та батьками, після цього групи об’єднали з метою відпрацювання навичок роботи у команді.

Учасники активно долучалися до обговорення поняття конфлікту, причин його виникнення, наслідків та шляхів подолання, а закріпити отримані знання допомагали практичні вправи.

За матеріалами Вільнянського РЦСССДМ