ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ СПІЛЬНО З ПРЕДСТАВНИКОМ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД

З приходом холодів розпочався пожежонебезпечний опалювальний сезон. Тому ризик виникнення пожеж у житловому секторі має тенденцію до зростання. Як свідчить статистика, найчастіше до загорань у оселях призводять порушення правил експлуатації пічного, газового опалення та електрообладнання. «Групою ризику» є самотні пристарілі люди, які не завжди можуть виконати елементарні заходи безпеки.

Тому з метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі, зменшення загибелі людей та мінімізації негативних наслідків надзвичайних ситуацій, 14 листопада працівники Вільнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій  області спільно з головою Вільнянської районної організації Товариства Червоного Хреста провели профілактичний соціальний  рейд серед соціально незахищених верств населення. Рятувальники провели інструктажі та бесіди на протипожежну тематику, нагадали про необхідність бути пильними при використанні відкритого вогню, печей, газового обладнання та електроприладів. Жителям будинків були вручені листівки та пам’ятки попереджувального змісту. Під час рейду спеціалісти ДСНС оглянули пічне та газове опалення в будинках, а також стан електромережі. Власникам будинку та соціальним працівникам, які доглядають за пенсіонерами було надано рекомендації та поради, як дотримуватись елементарних правил безпечної життєдіяльності. Деякі порушення вимог  пожежної безпеки рятувальники усували на місці. Голова районної організації Товариства Червоного Хреста Санду Валентина Іванівна виміряла тиск та надала медичні рекомендації. Мешканці домоволодінь уважно та з вдячністю вислухали рекомендації рятувальників та волонтерів і в свою чергу розповідали цікаві історії зі свого життя. Подібні соціальні рейди на території району продовжуватимуться, оскільки об’єднавши зусилля можливо переконати кожного, що дотримуватись правил безпеки життєво важливо.

За матеріалами Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області