МИ ХЛІБОРОБСЬКОМУ ВКЛОНЯЄМОСЬ РОДУ!

День працівників сільського господарства – це всенародне свято, оскільки від повсякденної хліборобської праці залежить здоров’я нації, добробут нинішнього та майбутніх поколінь. Наша Вільнянщина славна працею своїх трударів. 16 листопада 2019 року в Максимівському сільському будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди професійного свята працівників сільського господарства «Ми хліборобському вклоняємось роду».

Відбулася концертна програма за участю колективів художньої самодіяльності Максимівського сільського будинку культури: вели програму та показували веселі сценки учасники театрального гуртка, звучали тематичні пісні самодіяльних співаків, танцювальні колективи «Тодес», «Максимчаночки» та «ВІАРТ» в яскравих костюмах запалювали енергією глядачів на протязі всієї концертної програми.

Цього ж дня відбулася святкова концертна програма «Ми вклоняємося низько хліборобам на селі» в Широківському сільському будинку культури.  З вітальним словом з нагоди свята до трудівників села звернулася  Максимівський сільський голова Олена Байдукова. Учасники художньої самодіяльності щиро вітали зі святом присутніх, дарували пісні про хліб, поле, рідне село; танцювали запальні українські танці та  частували глядачів смаколиками. Директор сільського будинку культури Олена Наволоцька після  концерту привітала аматорів народного мистецтва та спонсорів заходу зі святом та подарувала всім квіти.

Ведучі бажали всім присутнім міцного здоров’я, благополуччя, вагомих трудових здобутків в ім’я процвітання Вільнянського краю, миру у душі, родині та нашій рідній неньці Україні.

Відділ освіти і культури райдержадміністрації