ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ГЕРОЙ – РЯТУВАЛЬНИК РОКУ»

Шановні громадяни!

В Україні проводиться Всеукраїнська акція «Герой-рятівник року». ЇЇ учасником може стати кожен громадянин, який під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, стихійного лиха чи іншої надзвичайної ситуації проявив мужність, винахідливість, героїзм. Метою акції є привернення особливої уваги всіх верств населення країни до нелегкої почесної професії рятівника, сприяння формування довіри громадян до «Народної служби порятунку-101», виховання молоді на прикладах героїчних вчинків співвітчизників.

Суспільство має знати факти та обставини мужніх вчинків героїв. Про всі героїчні вчинки прохання повідомляти Вільнянський районний сектор ГУ ДСНС України у Запорізькій області за телефоном 4-17-22 або 101.