«EUROFOLK -ЗАПОРІЖЖЯ 2019»

Фестиваль «EUROFOLK» проводиться у рамках Музичних свят «EUROFOLK» - Світ це телебачення. Музичні свята проводяться в різних містах і країнах Європи впродовж року під егідою Європейської Асоціації Фольклорних Фестивалів – ЕАFF (офіційний партнер UNESCO). 16-17 листопада 2019 року у місті Запоріжжі відбувся IV національний чемпіонат з фольклору «EUROFOLK - Запоріжжя 2019». Усім учасникам нараховуються бали для просування у Всесвітньому рейтингу фольклору в залежності від оцінок журі та активної участі в заходах музичних свят «EUROFOLK» в Україні та Європі.

В цьому етапі Національного фестивалю прийняли участь і наші фольклорні колективи: народний аматорський фольклорний колектив «Журавка», керівник та акомпаніатор Яків Ганошенко та народний аматорський фольклорний колектив «Богатиряни», керівник Марія Пономаренко, акомпаніатор Володимир Міняйло, комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради. До речі, «Богатиряни» у фольклорному марафоні приймають участь уже вдруге, перший раз в місті Харків у листопаді 2018 року вони зайняли ІІ місце.

В Запоріжжі наші самодіяльні артисти представили на суд шанованому журі та глядачам по дві українські народні пісні. Члени журі конкурсу відзначили гарну підготовку колективів, сценічну культуру виконання, правильний вибір виконаних пісень, самобутність та артистизм, а в залі лунали гучні оплески глядачів, вигуки «Браво!».

Кожен учасник колективів «Журавка» та «Богатиряни» отримав медаль учасника Національного чемпіонату «EUROFOLK - Запоріжжя 2019», народний аматорський фольклорний колектив «Журавка» став Дипломантом, а народний аматорський фольклорний колектив «Богатиряни» виборов звання Лауреата ІІ премії. Керівникам колективів оголошена подяка за кропітку працю, майстерність та професіоналізм.

Щиро вітаємо наші колективи, так тримати!

Відділ освіти і культури райдержадміністрації