ВІЛЬНЯНЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ

У четвер, 21 листопада, у місті та районі відбулися заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи. Участь у заходах взяли голова райдержадміністрації Володимир Грянистий, голова районної ради Андрій Салякін, Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко, громадськість. У своїх виступах представники влади зазначили, що сьогоднішній день – День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

Під час Революції Гідності українці постали перед всім світом як сама незламна і нескорена нація. Відстояли для себе найвищу цінність – честь, гідність, свободу, проявивши свою готовність до активності і єдності заради майбутнього. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та полеглих за незалежність та цілісність держави воїнів АТО Після цього відбулась церемонія покладання квітів до могил наших Героїв. З нагоди Дня Гідності та Свободи у навчальних закладах району відбулися тематичні уроки про видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, конференції, круглі столи, виховні години. Закладами культури району організовано та проведено заходи, приурочені пам’ятній даті, зокрема, виставки, фоторепортажі, години історії, бесіди тощо.