В РАЙОНІ ПРОВЕДЕНО ПОЖЕЖНО-ТАКТИЧНЕ НАВЧАННЯ ПІДРОЗДІЛУ ДСНС УКРАЇНИ З ВИПРАВНОЮ УСТАНОВОЮ

20 листопада на прилеглій території ДУ «Кам’янська виправна колонія (№101)» проведено пожежно-тактичне навчання ДПРЧ-18 ГУ ДСНС України у Запорізькій області спільно з особовим складом відомчої пожежної команди виправної установи. Темою навчання  був порядок дій особового складу відомчої пожежної команди при ліквідації пожежі на території котельні за межами охоронної зони. 

Учасники навчання відпрацювали тактику гасіння пожежі на об’єкті та взаємодію особового складу відомчої пожежної команди з підрозділом ДСНС, отримали навики самостійно та швидко приймати правильне рішення щодо гасіння та ліквідації пожежі, а також надання першої допомоги потерпілим при пожежі, відпрацювали дії щодо евакуації людей з місця пожежі. По закінченні навчання  посадовими особами  Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області та ДУ «Кам’янська виправна колонія (№101)»  проведено розбір та аналіз дій ліквідаторів умовної пожежі. Загальна оцінка відпрацювання спільного протипожежного тренування – «добре». Головною метою даного тренування  є чітке та правильне взаємне відпрацювання дій персоналу виправної установи під час пожежі та перевірка готовності персоналу  до дій з пожежно-рятувальним підрозділом ДСНС. 

Проведення спільного тренування надало можливість співробітникам сумісних служб практично відпрацювати взаємодію в реальних умовах та підвищити свій професійний рівень.

  

За матеріалами Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області