В РАМКАХ ПРОВЕДЕННЯ ДЕКАДИ ЗАЙНЯТОСТІ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

За ініціативою Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості з метою забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та в рамках проведення акції «декади зайнятості осіб з інвалідністю» спільно з соціальними партнерами 25.11.2019 було проведено нараду на тему: «Проблемні питання надання соціальних послуг особам з інвалідністю».

На засіданні обговорювалися питання щодо надання особам з інвалідністю допомоги усіх соціальних служб району. Фахівці служби зайнятості - заступник начальника відділу надання соціальних послуг Вільнянської районної філії Кириченко Оксана та завідувач сектору профорієнтації Прасолова Наталія надали інформацію про послуги служби зайнятості, які особи з інвалідністю отримують при реєстрації в центрі зайнятості:

• інформування щодо змін у законодавстві з питань праці та зайнятості;
  • допомога у підборі та навчанні персоналу;
  • проведення інформаційно-роз’яснювальних консультацій щодо пошуку роботи та підбір підходящих вакансій;
  • проведення профорієнтаційних заходів в закладах освіти.

Мозгова Лариса представник Вільнянського відділу обслуговування громадян (сервісного центру ) управління обслуговування громадян ПФУ розповіла про призначення та перерахунки пенсій.

Начальник Вільнянського бюро правової допомоги Кумечко Ірина висвітила спектр питань, по яким надається безоплатна правова допомога:

• поновлення на роботі незаконно звільненого працівника;
  • стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати;
  • прийняття спадщини, та права користування жилим приміщення.

Головний спеціаліст відділу контролю та питань обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці УСЗН Вільнянської райдержадміністрації Томчаківська Світлана проінформувала про дотримання трудового законодавства в трудових колективах, про навчання та лікування осіб з інвалідністю.

За матеріалами Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ