«КРАЩА ДІВЧИНА МІСТА - 2019»

29 листопада 2019 року в комунальній установі «Вільнянського районного будинку культури та дозвілля» Вільнянської районної  ради  відбулась конкурсно – розважальна програма «Краща дівчина міста 2019».  В конкурсі  прийняли участь п’ять дівчаток – старшокласниць з різних шкіл міста. Дівчата спочатку розповідали про себе, свої мрії  і вподобання – знайомились з залом.

Другим конкурсом став «рок дефіле». Третім конкурсом  стали таланти  наших чарівних конкурсанток, були танці, вірші  та пісні неймовірні виступи. Четвертим конкурсом  став спільний  сучасний танець всіх дівчаток, а п’ятим конкурсом - дефіле в вечірніх сукнях, де дівчата змогли перетворитись  із звичайних дівчат  у елегантних леді.

В заході брали участь та розважали всіх в перервах між конкурсами: дитячий вокальний ансамбль «Каприз», керівник Тетяна Охріменко; учасники клубу  бально – спортивного танцю «Freedom», керівник Олексій Кочкарьов; театральний гурток «Барвінок», керівник Катерина Брешута, шоу – балет «Форс» керівник Валентина Соловйова. Всім учасникам були подаровані  музичні колонки, переможниця отримала корону, а дівчина глядацьких симпатій отримала золоту стрічку. Спонсором  стала  Вільнянська міська рада, та  Вільнянський міський голова Мусієнко Наталя Олександрівна. Солодкий подарунок конкурсанткам  надав депутат Вільнянської міської ради Яблуновський Юрій  Георгійович.

Всі дівчата  отримали титули: грація – Дарина Караруш, чарівність – Поліна Кіндій, посмішка – Анжеліка Надоєва, елегантність – Катерина Щітікова. Приз глядацьких симпатій отримала Дарина Караруш, а  титул « Краща дівчина міста 2019»  виборола Юлія Доніна.

Всі глядачі залишились задоволеними, весь конкурс звучали голосні оплески в підтримку наших дівчаток, і сяяли добрі посмішки до кожної учасниці заходу.

Відділ освіти і культури райдержадміністрації