«ЗАПОРІЗЬКА СПАДЩИНА»

30 листопада 2019 року на базі Палацу культури «Титан» відбувся Обласний конкурс фольклорних колективів «Запорізька спадщина», який було організовано Департаментом культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації та комунальною установою «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради.

В конкурсній програмі взяли участь фольклорні колективи комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради, в номінації «Місцевий пісенний фольклор» - учасники віком від 18 років: народний аматорський фольклорний колектив «Богатиряни» (керівник Марія Пономаренко, акомпаніатор Володимир Міняйло), народний аматорський фольклорний колектив «Вечорниці» (керівник та акомпаніатор Віктор Алейніков) та народний аматорський фольклорний колектив «Журавка» (керівник та акомпаніатор Яків Ганошенко).

Кожен з колективів виконав по два твори автентичного фольклору, що побутує (побутував) на території Запорізької області.

Компетентне журі конкурсу відзначили автентичність, самобутність, сценічну культуру, виконавський рівень, якість та оригінальність наших колективів.

За рішенням журі всі наші виконавці отримали призові місця: народний аматорський фольклорний колектив «Богатиряни» - І місце, народний аматорський фольклорний колектив «Вечорниці» - ІІ місце та народний аматорський фольклорний колектив «Журавка» - ІІІ місце.

Щиро вітаємо та бажаємо нових творчих успіхів та перемог!

Відділ освіти і культури райдержадміністрації