ВОДОПОСТАЧАННЯ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ-ОДНЕ З ГОЛОВНИХ ЗАВДАНЬ, ЯКЕ ПОТРЕБУЄ КОНСОЛІДАЦІЇ ТА ЗГУРТОВАНОСТІ

04.12.2019 головою райдержадміністрації Володимиром Грянистим проведено нараду з питання забезпечення належного водопостачання жителів Михайлівської, Петро-Михайлівської ОТГ та Гнаровської сільської ради, за участі голови районної ради, сільських голів Михайлівської ОТГ, Петро-Михайлівської ОТГ, Гнаровської сільської ради, керівників сількомунгоспів.

На нараді розглядалися питання щодо стану погашення сількомунгоспами заборгованості за спожиту питну воду перед КП «Водоканал» та вжиття заходів у відповідності до діючого законодавства для забезпечення належного водопостачання населених пунктів Петро-Михайлівської ОТГ та Гнаровської сільської ради з 01.01.2020 року.

Голова райдержадміністрації зауважив, що питання зношеності водопроводів від с. Люцерна до с. Михайлівка і від с. Михайлівка до с. Георгіївське, та заборгованості сількомунгоспів за спожиту питну воду перед КП «Водоканал» не нові для Вільнянського району, та потребують порозуміння, згуртованості і співпраці керівників органів місцевого самоврядування для їх вирішення.