УРОЧИСТІ ЗАХОДИ У ВІЛЬНЯНСЬКУ

Початок грудня знаменується кількома святами: 05 грудня – Всесвітній день волонтера, 06 грудня – День Збройних Сил України, 07 грудня – День місцевого самоврядування. Цього року у м.Вільнянськ проведено ряд урочистих, тематичних та меморіальних заходів за участі представників органів виконавчої влади, територіальних громад, депутатів усіх рівнів, жителів міста, учасників АТО, волонтерів.

У великій залі засідань районної ради відбулися урочисті збори та святковий концерт, присвячені Дню Збройних Сил України.

Голова районної державної адміністрації Володимир Грянистий, голова районної ради Андрій Салякін, Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко привітали присутніх зі святом, а також вручили грамоти та подяки найкращим військовослужбовцям Вільнянщини, активістам та волонтерам.

Артисти та працівники галузі культури району подарували святковий концерт, зміст якого був направлений на патріотизм українських військових, волонтерів, висвітлення їх мужності, стійкості духу, відваги та відданості Україні.